Teknik Servis ve Sorularınız için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Hakkımızda

Çakıl Bilgisayar 2005 yılında İstanbul Çekmeköy ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır. Tecrübeli uzman kadrosuyla kısa sürede Bilgisayar ve Teknoloji ürünleri ve Teknik servis hizmetlerinde hizmet sunmaya başlamıştır. Faaliyet alanı; bilgisayar,marka bağımsız bilgisayar satışı,markalı bilgisayar satışı, yazıcılar,oem donanım ürünleri,bilgisayar aksesuarları,bilgisayar yazılımları, firmalara ve özel kurumlara Bakım-Onarım ve danışmalık hizmetleri vermektir. Çakıl Bilgisayar, sunduğu hizmetlerle sektörde daima tercih edilen firma olmayı hedeflemektedir.


Firmamız, Bilgisayar ve Cep telefonu Satışı, Yetkili Teknik Servis, Kamera ve Güvenlik Sistemleri, Santral Hizmetleri, Data Kurtarma ve İnternet Hizmetleri alanlarında faaliyet göstermektedir. Çakıl Bilgisayar, uzun yıllar sektörde kazanılmış tecrübeyi butik hizmet anlayışı ile, tek bir çatı altında toplamak amacı doğrultusunda kurulmuştur. Proje özellikleri temel alınarak kurgulanmış sistemlerin uygulanması sayesinde müşterilerine kaliteli ve kazançlı hizmet sunmaktadır.


Uzun soluklu hizmet sunma hedefi olan firmamız kalite standartları çerçevesinde,


  • Bilgisayar teknik servis ve tamiri alanında uzman ekibimizle donanım, işletim sistemleri, çevre birimleri ve taşınabilir ortam sorunlarınıza profesyonel teknik destek sunuyoruz.
  • Müşterilerin ihtiyaçlarını doğru analiz edip, anlamak ve karşılamak.
  • Hızlı ve güvenli servis hizmeti sağlamak,
  • Sorunlarınıza kalıcı ve uzun vadeli çözümler üretiyoruz,
  • İşlerinizi geliştirmek için öneriler sunuyoruz,
  • Bilgi işlem konusunda müşteriye açıklayıcı bilgiler sağlayıp, görüş bildiriyoruz,
  • Çalışanlarına sürekli eğitim imkânları sunarak gelişimlerini desteklemek ve aidiyet duygusunun gelişimine katkıda bulunmak,
  • İstisnai durumlarda bilgisayar teknik servis ücreti belirlenen fiyatın üzerine çıkarsa, telefonla arayıp durumu bildirip onayınıza sunuyoruz. Onay vermeniz durumunda bilgisayar teknik servis işlemleri devam ediyor. ,
  • Müşterilerimizle sağlıklı iletişim koşullarının gelişimini sağlamak için tüm imkânları kullanmak,

Uzak Masaüstü uygulamaları ile uzaktan destek verilmektedir.

 

 

Teknoloji çağında yazılım ve donanım hakkında her türlü bilgiye sahibiz.